Zabiegi i zdrowie

Stomatologia RAHMA

W ramach swojej działalności gabinet Stomatologia RAHMA w Poznaniu oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne, w tym zabiegi z dziedziny profilaktyki, endodoncji, protetyki i innych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik oraz profesjonalnego sprzętu medycznego gabinet zapewnia kompleksowe wsparcie, a także realną pomoc, w dodatku w przystępnych cenach i pakietach promocyjnych.

Dane kontaktowe:
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: stomatologiarahma.pl
poczta email: gabinet@stomatologiarahma.pl
tel.: +48 500 631 681
Opis pełnej oferty: Dentysta Poznań : leczenie kanałowe

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Współpracując z Poznańską Pracownią Psychoterapii, pacjenci mają pewność, że są w rękach profesjonalistów, dla których najważniejszym celem jest satysfakcja i spełnienie osób, potrzebujących wsparcia. Otwartość, empatia oraz zaangażowanie terapeutów sprawiają, że każda wizyta staje się wartościowym i budującym doświadczeniem, prowadzącym do wdrożenia pozytywnych zmian w życiu.

Dane kontaktowe:
Staszica 2/11
60-527 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: pracownia-psychoterapii.pl
poczta email: ppp@pracownia-psychoterapii.pl
tel.: +48 695 661 839
Opis pełnej oferty: Psychoterapia Poznań

Dodaj stronę WWW