Skuteczne leczenie kanałowe

Stomatologia RAHMA - os. Rzeczypospolitej 6 | 61-397 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 500 631 681 | NIP: 972-115-13-37 | REGON: 361170969

Specjalizacja

Leczenie kanałowe przeprowadzane przez doświadczonego specjalistę, takiego jak dentysta z gabinetu RAHMA w Poznaniu to gwarancja dla pacjentów, że znajdują się w dobrych rękach, co umożliwi im zachowanie zdrowego i estetycznego uśmiechu na lata. Nowoczesna technologia stosowana przy zabiegach tego typu pozwala na niezwykłą precyzję, niwelując ból oraz dyskomfort, minimalizując jednocześnie ryzyko powikłań, zapewniając satysfakcjonujące rezultaty. Jest to więc kluczowa kwestia, o którą należy dbać, szczególnie w przypadku próchnicy, urazów zębów lub stanów zapalnych miazgi.

Konsultacja, zabieg i dalsze zalecenia

Zastosowanie mikroskopu przeprowadzając leczenie kanałowe, umożliwia precyzyjne obejrzenie kanałów zęba, co pozwala na skuteczne ich oczyszczenie oraz wypełnienie, w czym specjalizuje się niejeden dentysta z Poznania, pracujący w gabinecie Stomatologia RAHMA. Dzięki temu pacjenci mają większe szanse na zachowanie swoich naturalnych zębów, unikając konieczności ich usunięcia, czyli tzw. ekstrakcji. Specjaliści zapewniają profesjonalną konsultację, rzetelnie przeprowadzając zabiegi, wskazując również jakie działania należy podjąć, by w przyszłości infekcja się nie powtórzyła.

Opis pełnej oferty: Dentysta Poznań : leczenie kanałowe

Dodatkowe informacje

stomatologiarahma.pl

stomatologiarahma.pl

gabinet@stomatologiarahma.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-20:00
Wtorek08:00-20:00
Środa08:00-20:00
Czwartek08:00-20:00
Piątek08:00-20:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: