Psychoterapia - efektywne narzędzie

Poznańska Pracownia Psychoterapii - Staszica 2/11 | 60-527 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 695 661 839 | NIP: 611-247-46-05 | REGON: 301475434

Specjalizacja

Jako że coraz więcej osób zwraca uwagę na swoje zdrowie psychiczne i dobrostan emocjonalny, nie dziwi fakt, że psychoterapia, szczególnie w większych miastach jak np. Poznań to coraz chętnie wybierany sposób, aby poradzić sobie z trudnościami codzienności oraz innymi, prywatnymi problemami. Psychoterapia prowadzona przez specjalistów w Poznańskiej Pracowni Psychoterapii to znakomite narzędzie, z którego warto korzystać, ponieważ w ten sposób znacznie efektywniej można odnaleźć wewnętrzny spokój, równowagę i lepiej zrozumieć swoje zachowanie.

Sposób na niwelowanie codziennych trudności

Zrozumienie, że nasze życie to bardzo złożony twór wymaga mnóstwa czasu, wysiłku i energii, choć z pomocą specjalisty można nieco skrócić ten proces i szybciej cieszyć się ze spokoju oraz satysfakcjonującej codzienności. W trakcie spotkań z pacjentami w Poznańskiej Pracowni Psychoterapii, psychoterapeuci łączą swoją wiedzę i doświadczenie z różnorodnymi podejściami, np. poznawczo-behawioralnym, aby psychoterapia w Poznaniu była dostosowana do potrzeb każdego pacjenta, skupiając się na znalezieniu najskuteczniejszych rozwiązań w celu zniwelowania danego problemu.

Opis pełnej oferty: Psychoterapia Poznań

Dodatkowe informacje

pracownia-psychoterapii.pl

pracownia-psychoterapii.pl

ppp@pracownia-psychoterapii.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-22:00
Wtorek08:00-22:00
Środa08:00-22:00
Czwartek08:00-22:00
Piątek08:00-22:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: