Produkty dopasowane do pacjentów

Centrum Podologiczne Ewa Ławniczak - Krauthofera 22 | 60-203 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 692 386 885 | NIP: 782-164-52-62 | REGON: 634156286

Specjalizacja

Wkładki ortopedyczne tworzone przez Gabinet Podologiczny z Poznania są starannie dostosowywane do potrzeb każdego pacjenta. Poprzez połączenie wiedzy medycznej z nowoczesną technologią specjaliści mogą w odpowiedni sposób realizować założenia terapii, uwzględniając różnorodne czynniki, takie jak rozmiar stopy, wiek czy specyficzne potrzeby zdrowotne. Indywidualne badanie z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu ułatwia bowiem zaprojektowanie wkładek, które skutecznie odciążą obszary problematyczne, gwarantując stopom odpowiednie wsparcie biomechaniczne.

Nowoczesne wkładki ortopedyczne

Nowoczesne wkładki ortopedyczne tworzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów z Gabinetu Podologicznego w Poznaniu to innowacyjne rozwiązanie oparte na zaawansowanej technologii. Wykorzystując odpowiednio dobraną wyściółkę, piankę amortyzującą, moduł stabilizujący oraz inne komponenty, gotowe wkładki zapewniają prawidłowe podparcie stopom, co przyczynia się do komfortu i stabilności całego ciała. Dopasowane wkładki ortopedyczne, niezależnie od konkretnego schorzenia, pozwalają więc pacjentom cieszyć się aktywnym trybem życia, bez nieprzyjemnego bólu.

Opis pełnej oferty: Wkładki ortopedyczne Poznań

Dodatkowe informacje

ewalawniczak.pl

ewalawniczak.pl

gabinet@ewalawniczak.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek09:00-19:00
Wtorek09:00-19:00
Środa09:00-19:00
Czwartek09:00-19:00
Piątek09:00-19:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: