Kursy

SP nr 63

Szkoła anglojęzyczna nr 63 w Warszawie to placówka, która przenosi naukę na wyższy poziom. Jest to bowiem miejsce, gdzie dzieci i młodzież nie tylko uczą się różnorodnych zagadnień naukowych, ale także dbają o relacje społeczne, emocje i rozwój indywidualny, łącząc to dodatkowo z językiem obcym. Zajęcia realizowane w ramach podstawy programowej są interesujące, przyjemne i zarazem efektywne.

Dane kontaktowe:
Wał Miedzeszyński 141
województwo: mazowieckie
strona www: szkola63.waw.pl
poczta email: sekretariat@szkola63.waw.pl
Opis pełnej oferty: Szkoła anglojęzyczna nr 63 w Warszawie

MODERN AREA

Zakres działań specjalistów z Modern Area koncentruje się głównie na motywacji pracowników, budowaniu zespołów oraz prelekcjach typu power speech, choć w wielu przypadkach możliwe jest także przeprowadzenie dedykowanego wykładu, obejmującego konkretną tematykę, istotną z perspektywy osób zainteresowanych wzięciem udziału w tego typu spotkaniu.

Dane kontaktowe:
Karłowicza 2A/17