Produkcja

BTH NUMA s.c.

Dostawa elementów, części zamiennych oraz całych systemów z zakresu armatury przemysłowej, hydrauliki silowej ora technik prózniowych - w tym chwytaków próżniowych KENOS oferowane są przez Biuro Techniczno-Handlowe Numa. Produkty dostępne są na stronie w róznych wariantach, które dostosowane są do przeznaczenia.

Dane kontaktowe:
Poznańska 59
61-160 Wiórek
województwo: wielkopolskie
strona www: bthnuma.pl
poczta email: info@bthnuma.pl
tel.: +48 504282086
Opis pełnej oferty: Pompa Vickers PVB

Usługi dźwigowe Kuźmicki

Rzetelność, terminowa realizacja, wysokie kwalifikacje i elastyczność w działaniu to główne elementy charakteryzujące osoby, które oferują klientom usługi dźwigowe w Trójmieście na wysokim poziomie. W ten sposób realizują następujące projekty: rozładunek i załadunek maszyn, montaż żurawi wieżowych, prace przy budownictwie drogowym oraz na mniejszych placach budowy podczas remontów.

Dane kontaktowe:
Wrzosowa 2
83-050 Lublewo Gdańskie
województwo: pomorskie
strona www: dzwigi-gdansk.eu
poczta email: andrzej.kuzmicki@wp.pl
tel.: +48 797 235 962
Opis pełnej oferty: Usługi dźwigowe : Trójmiasto

Lechar Sp. z o.o.

Klienci, korzystając ze strony internetowej polskiego producenta i importera, czyli marki Lechar, mają dostęp do szczegółowych informacji na temat wszystkich oferowanych produktów, takich jak przyłącza, łączniki, armatura gazowa, złączki PEX oraz rozdzielacze, a oprócz tego można liczyć również na otrzymanie dodatkowej, fachowej porady, bezpośrednio od ekspertów.

Dane kontaktowe:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: lechar.com.pl
poczta email: info@lechar.com.pl
tel.: +48 22 868 67 90
Opis pełnej oferty: Wężyki do wody

Globex

Ze względu na wyjątkowy asortyment, rzetelne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie techniczne, firma Globex zyskała zaufanie klientów jako profesjonalna Hurtownia Artykułów Złącznych, gdzie można znaleźć jakościowe produkty w atrakcyjnych cenach. Firma oferuje gwoździarki w wersji gazowej lub z akumulatorem, a także osadzaki prochowe i wiele innych akcesoriów, niezbędnych na placu budowy.

Dane kontaktowe:
Hetmańska 90
60-219 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: gwozdziarki-osadzaki.pl
poczta email: poznan@globex.com.pl
tel.: +48 608 309 331
Opis pełnej oferty: Gwoździarki Paslode

Dodaj stronę WWW