Oferta usług w prywatnej placówce

Poradnia Helenow - Hafciarska 80/86 | 04-725 Warszawa | woj. mazowieckie | tel.: +48 22 812 49 56 | NIP: 952-215-72-48 | REGON: 362919955

Specjalizacja

Kompleksowa oferta usług, jaką zapewniają psychologowie oraz cały personel w Poradni Helenów, obejmuje przede wszystkim terapię dzieci, mierzących się z różnymi trudnościami rozwojowymi. Placówka gwarantuje rzetelne wsparcie, ponieważ takie podejście sprawia, że diagnoza autyzmu w Warszawie, wykonywana prywatnie, okazuje się nie tylko skuteczna, ale także korzystna cenowo. Specjaliści dostosowują bowiem zakres swojej pracy do potrzeb podopiecznych, obserwując zachowanie dziecka, przeprowadzając wywiady z rodzicami oraz współpracując z ekspertami z różnych dziedzin, np. z logopedą.

Profesjonalna diagnoza autyzmu

Profesjonalna diagnoza autyzmu w Warszawie, przeprowadzana prywatnie przed doświadczonych fachowców to kluczowy krok, pozwalający lepiej zrozumieć, z czym na co dzień może mierzyć się dziecko, które ma problemy z nawiązywaniem relacji lub prezentuje inne objawy tego zaburzenia. Dokładne badania pomagają zaplanować dalsze działania terapeutyczne, realizowane we współpracy z rodzicami i psychiatrą, maksymalnie wspomagając rozwój dziecka, z opcją uzyskania wsparcia na każdym etapie procesu terapeutycznego, co finalnie przekłada się na lepsze samopoczucie dziecka oraz jego komfort.

Opis pełnej oferty: Diagnoza autyzmu w Warszawa - prywatnie

Dodatkowe informacje

helenow.pl

helenow.pl

sekretariat@helenow.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek-
Wtorek-
Środa-
Czwartek-
Piątek-
Sobota-
Niedziela-

Podobne z tej kategorii: