Wnętrza i ogród

Minikraina

Współcześnie rodzice coraz bardziej zwracają uwagę na to, czego potrzebują ich dzieci. Specjaliści ze sklepu Minikraina bazując na potrzebach najmłodszych i ich opiekunów, oferują różnorodne produkty, w tym materace, pościele, zabawki i wiele więcej, wyróżniając się na rynku regularną współpracą z renomowanymi producentami, dbałością o jakość produktów oraz stałym kontaktem z klientami.

Dane kontaktowe:
Kwiatowa 7
94-227 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: minikraina.pl
poczta email: minikraina@minikraina.pl
tel.: +48 608 684 894
Opis pełnej oferty: Materace dla niemowląt

DACER

Chcąc obniżyć koszty ogrzewania, jednocześnie dodając elegancką dekorację w mieszkaniu lub w biurze, ciekawym pomysłem jest inwestycja w piece i kuchnie kaflowe lub drzwiczki piecowe marki Dacer. Są to funkcjonalne urządzenia z pięknymi zdobieniami, a dzięki kultywowaniu tradycji zduńskiej oraz doświadczeniu ekspertów klienci mogą wybrać odpowiedni model, spełniający ich oczekiwania.

Dane kontaktowe:
Grochowska 16
04-217 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: dacer.pl
poczta email: kafle.dacer@gmail.com
tel.: +48 22 612 24 77
Opis pełnej oferty: Kuchnie kaflowe

Flesz Sp. z o.o.

Choć na początkowym etapie działalności firma Flesz współpracowała przede wszystkim z lokalnymi firmami, dziś oferuje pomoc klientom w całej Polsce, jeśli chodzi o zaopatrzenie w niezbędne środki czystości, takie jak papier toaletowy, prześcieradła jednorazowe, mydła w płynie, czyściwa przemysłowe oraz dodatkowe urządzenia, czyli podajniki, suszarki lub odświeżacze powietrza.

Dane kontaktowe:
Cieślewskich 25F
03-017 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: flesz.net.pl
poczta email: zamowienia@flesz.net.pl
tel.: +48 22 423 88 88
Opis pełnej oferty: Podajniki papieru toaletowego

Dodaj stronę WWW