Urządzenia dla profesjonalistów

Globex - Hetmańska 90 | 60-219 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 608 309 331 | NIP: 599-316-68-42 | REGON: 081134950

Specjalizacja

W asortymencie Hurtowni Artykułów Złącznych w Poznaniu, klienci indywidualni oraz przedstawiciele firm budowlanych mogą znaleźć wiele interesujących narzędzi, takich jak między innymi znane ze swojej niezawodności, gwoździarki Paslode. Są to urządzenia wysokiej jakości, spełniające najwyższe standardy branżowe, a także zwiększające efektywność, bezpieczeństwo i komfort pracy, nawet w trudnych warunkach. Jest to możliwe ze względu na solidną konstrukcję maszyn oraz wykorzystanie w nich zaawansowanej technologii, która pozwala na precyzyjne i szybkie wykonywanie prac montażowych.

Nowoczesne, wydajne gwoździarki

Nowoczesne, wydajne gwoździarki Paslode z asortymentu firmy Globex to niezastąpione narzędzia dla każdego profesjonalisty i nie tylko, gdyż dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej do ich produkcji oraz precyzyjnie zaprojektowanej konstrukcji, gwoździarki oferowane przez wyróżnioną hurtownię gwarantują szybką i precyzyjną pracę, przede wszystkim w przypadku tworzenia trwałych łączeń w różnych projektach budowlanych. Bez względu zatem na konkretne wymagania czy rodzaj pracy, gwoździarki Globex spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Opis pełnej oferty: Gwoździarki Paslode

Dodatkowe informacje

gwozdziarki-osadzaki.pl

gwozdziarki-osadzaki.pl

poznan@globex.com.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: