Pompy Vickers Poznań

BTH NUMA s.c. - Poznańska 59 | 61-160 Wiórek | woj. wielkopolskie | tel.: +48 504282086 | NIP: 782-255-59-34 | REGON: 302321199

Specjalizacja

Pompa Vickers PVB należąca do grupy urządzeń tłokowych, może być wykorzystywana w wielu branżach i firmach. Ten rodzaj pompy hydraulicznej opiera się na równomiernej pracy, stanowiącej źródło działania układów i systemów hydraulicznych. Typ PVB wyróżnia siedem dostępnym wielkości geometrycznych, wzbogaconych o kompensatory oraz dedykowany regulator. Wybór odpowiedniego modelu najlepiej skonsultować z profesjonalną firmą, aby mieć pewność, że sprzęt jest wykonany precyzyjnie i pochodzi od sprawdzonych dostawców.

Efektywny system pomp tłokowych

Jednym z głównych elementów hydrauliki siłowej są zaciski i pompy. Choć wyróżnia się kilka ich rodzajów o zmiennej i stałej wydajności, do najpopularniejszych należy pompa Vickers PVB. Wspomniana pompa tłokowa pochodzi od sprawdzonego producenta, działającego na rynku od wielu lat, co zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów, możliwość łatwego serwisowania i zasoby bogate w części zamienne. Wszystkie elementy hydrauliczne są przeznaczone do układów wykorzystujących zarówno wysokie, jak i niskie ciśnienie, dzięki czemu mają swoją funkcję niemal w każdej branży.

Opis pełnej oferty: Pompa Vickers PVB

Dodatkowe informacje

bthnuma.pl

bthnuma.pl

info@bthnuma.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: