Podajniki papieru toaletowego

Flesz Sp. z o.o. - Cieślewskich 25F | 03-017 Warszawa | woj. mazowieckie | tel.: +48 22 423 88 88 | NIP: 118-074-20-79 | REGON: 012255417

Specjalizacja

Podajniki papieru toaletowego to nieodzowna część każdej toalety, zapewniająca komfort i higienę. Podajniki to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także skuteczny środek zapobiegający marnowaniu papieru, wspierający utrzymanie czystości w łazienkach publicznych. Warto więc zdecydować się na tego rodzaju profesjonalny produkt od firmy Flesz, specjalizującej się w produkcji i dystrybucji urządzeń oraz środków czystości na terenie całego kraju, już od wielu lat, podejmującej współprace zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami.

Zalety profesjonalnych urządzeń

Dostępne na rynku podajniki papieru toaletowego oferują różnorodne rozwiązania, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. W ofercie firmy Flesz znajdują się warianty umożliwiające montaż naścienny, stojący, czy też dozownik automatyczny, co ułatwia ich instalację w dowolnie wybranym miejscu. Dodatkowo wiele z nich ma funkcję ułatwiającą kontrolę ilości zużywanego papieru, co jest plusem pod względem ekonomicznym, ponieważ dzięki temu, dokładnie wiadomo, kiedy należy wymienić papier.

Opis pełnej oferty: Podajniki papieru toaletowego

Dodatkowe informacje

flesz.net.pl

flesz.net.pl

zamowienia@flesz.net.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: