Nowoczesna kuchnia kaflowa

DACER - Grochowska 16 | 04-217 Warszawa | woj. mazowieckie | tel.: +48 22 612 24 77 | NIP: 524-116-89-10 | REGON: 16232471

Specjalizacja

Klienci wybierający kuchnie kaflowe od Dacer mogą liczyć nie tylko na wyjątkowy wygląd, ale także na oszczędności w odniesieniu do kosztów ogrzewania. Dacer, dbając o środowisko i efektywność energetyczną, projektuje kuchnie kaflowe, które akumulują ciepło i przyczyniają się do redukcji opłat związanych z energią. To nie tylko mebel, to inwestycja w komfort i wyjątkowy klimat domowego wnętrza. Piec nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru, z zachowaniem wszystkich niezbędnych funkcji, działając niezawodnie przez długi czas.

Estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie

Kuchnie kaflowe od Dacer to starannie zaprojektowane i wykonane z użyciem wysokiej jakości materiałów produkty. Kafle ceramiczne są nie tylko piękne wizualnie, ale także doskonale izolują ciepło, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Firma Dacer oferuje różnorodne wzory i kolory kafli, dzięki czemu każdy klient może znaleźć kuchnię kaflową idealnie komponującą się z aranżacją konkretnego wnętrza. Współpraca z marką Dacer to gwarancja oryginalnych rozwiązań, łączących w sobie tradycję z nowoczesnymi elementami, funkcjonalnymi na co dzień.

Opis pełnej oferty: Kuchnie kaflowe

Dodatkowe informacje

dacer.pl

dacer.pl

kafle.dacer@gmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek10:00-18:00
Wtorek10:00-18:00
Środa10:00-18:00
Czwartek10:00-18:00
Piątek10:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: