Kursy na prawo jazdy

CSK Oliwiak - Kazimierska 4/3 | 71-043 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | tel.: +48 503 515 115 | NIP: 597-122-35-44 | REGON: 321020327

Specjalizacja

Niezależnie od indywidualnej motywacji, kurs prawa jazdy w Szczecinie, realizowany przez doświadczonych instruktorów z firmy CSK Oliwiak to najlepszy wybór, aby zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną, umiejętności praktyczne i bez stresu przystąpić do egzaminu państwowego, w celu bezpiecznego włączenia się do ruchu drogowego na co dzień. Wysoka zdawalność testów to najlepszy wyznacznik tego, że metody wykorzystywane przez markę są skuteczne, dlatego warto podjąć współpracę ze specjalistami, tworzących szkolenia dla takich kategorii prawa jazdy, jak np. A, B lub D+E.

Oferta realizowanych szkoleń

Kurs prawa jazdy w Szczecinie, dzięki umiejętnościom i wiedzy instruktorów z firmy CSK Oliwiak obejmuje nie tylko kwestie związane z techniką prowadzenia pojazdu, włączając w to informacje na temat przepisów drogowych oraz bezpieczeństwa. Oferta marki obejmuje również szkolenia dla kierowców zawodowych oraz transport zarobkowy, a więc pracę związaną z przewozem osób i towarów. Wszystko to sprawia, że Oliwiak to idealny partner dla osób, zainteresowanych doskonaleniem własnych umiejętności motoryzacyjnych i rozwojem swoich kompetencji.

Opis pełnej oferty: Kurs prawa jazdy w Szczecinie

Dodatkowe informacje

oliwiak.pl

oliwiak.pl

kontakt@oliwiak.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: