Parking w pobliżu lotniska Modlin

Parking PERFECT 24 - Forteczna 25 | 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | tel.: +48 571510516 | NIP: 531-171-72-11 | REGON: 523721654

Specjalizacja

PARKING PERFECT 24 od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług parkingowych w pobliżu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Wiele osób pochodzących z sąsiadujących miast lub mieszkających w dalszej odległości decyduje się pozostawić tam swój samochód podczas podróży samolotem. Cennik obowiązujący na Parkingu Modlin jest przystosowany do sprawiedliwego rozliczenia pobytu i jest nieco niższy dla stałych klientów. Na terenie obiektu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia tytoniu, spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz niszczenia urządzeń.

Opłaty parkingowe

Cennik, który oferuje Parking Modlin obejmuje postój auta klienta oraz przewóz osób z bagażami na warszawskie lotnisko i z powrotem. Osoba korzystająca z usług jest rozliczana w formie dziennej, licząc pierwszą dobę od momentu wjazdu na plac. PARKING PERFECT 24 oczekuje zapłaty za każdy dodatkowy kurs busem firmowym - w przypadku zbyt wielu bagaży lub za dużej ilości osób. Ponad to w przypadku braku informacji o odwołaniu rezerwacji również nakładana jest kara finansowa. Anulowanie rezerwacji jest bezpłatne, należy jednak odpowiednio szybko to zgłosić.

Opis pełnej oferty: Parking Modlin - cennik

Dodatkowe informacje

modlinparking.com

modlinparking.com

parking.perfect24@gmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii: