Zakres realizowanych spraw rodzinnych

Kancelaria Prawna - Bilski i Wspólnicy - Dolnych Wałów 1/22 | 44-100 Gliwice | woj. śląskie | tel.: +48 606 656 005 | NIP: 631-267-53-20 | REGON: 368639412

Specjalizacja

Wykwalifikowany adwokat z Katowic, dla którego sprawy rodzinne stanowią główną specjalizację, z uwagi na złożoność problemów, związanych z tą gałęzią prawa, zajmuje się różnymi kwestiami. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim rozwody, podział majątku, określenie wysokości alimentów, potwierdzenie ojcostwa, a także ustalenie zakresu opieki nad dziećmi. Indywidualne podejście do każdej sytuacji oraz bogate doświadczenie sprawia, że adwokaci mogą zaproponować więc niezbędne wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie, gdyż współpracują oni ze swoimi klientami z pełnym zaangażowaniem.

Rozwody i zakres opieki nad dziećmi

W przypadku rozwodów lub spraw dotyczących opieki nad dziećmi, wykwalifikowany adwokat z Katowic stara się uzyskać jak najlepsze rozwiązania, uwzględniając indywidualne potrzeby i sytuację konkretnej rodziny, dbając o interes małżonków oraz dobro dzieci. Adwokat dokładnie analizuje każdy element, biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki, takie jak warunki mieszkaniowe, relacje rodzinne lub finanse. W przypadkach, gdy nie udało się wypracować porozumienia, adwokat reprezentuje klienta w sądzie, gdyż sprawy rodzinne mogą być rozwiązywane poprzez ugodę lub postępowanie sądowe.

Opis pełnej oferty: Adwokat Katowice - sprawy rodzinne

Dodatkowe informacje

kancelaria-prawna-gliwice.pl

kancelaria-prawna-gliwice.pl

krzysztof.bilski@kancelaria24gliwice.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-17:00
Środa09:00-17:00
Czwartek09:00-17:00
Piątek09:00-17:00
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte