Skuteczna motywacja do działania

MODERN AREA - Karłowicza 2A/17 | 44-200 Rybnik | woj. śląskie | tel.: +48 531 813 355 | NIP: 642-292-96-90 | REGON: 241768154

Specjalizacja

Modern Area przykłada szczególną wagę do motywowania pracowników i zespołów, a jednym z narzędzi, które wspomaga ten proces, są prelekcje typu power speech. To właśnie te inspirujące i mobilizujące wystąpienia wprowadzają nową energię czy też zapał do codziennej pracy, będąc świetnym uzupełnieniem szkoleń motywacyjnych lub spotkań związanych z tworzeniem zintegrowanego zespołu. W ten sposób można zadbać o swoje przedsiębiorstwo od wewnątrz, skupiając się na budowaniu silnych podstaw w postaci większego zaangażowania pracowników.

Wystąpienia typu power speech

Power speech to specjalny rodzaj wystąpienia lub prelekcji, mających na celu inspirowanie i motywowanie słuchaczy do osiągania wyjątkowych rezultatów, budowania pozytywnego podejścia do życia oraz kształtowania silnej woli czy też determinacji. Spotkania charakteryzują się intensywnym przekazem, wykorzystywaniem sugestii, emocji i przekonań, aby wzmocnić zaangażowanie uczestników. Dbają o to doświadczeni prelegenci współpracujący z firmą Modern Area, znani również w świecie sportu, muzyki lub biznesu, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Opis pełnej oferty: Power speech

Dodatkowe informacje

modernarea.pl

modernarea.pl

modernarea@modernarea.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00–16:00
Wtorek08:00–16:00
Środa08:00–16:00
Czwartek08:00–16:00
Piątek08:00–16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: