Radia samochodowe

ACS - Kopernika 46a | 26-230 Radoszyce | woj. świętokrzyskie | tel.: +48 793778540 | NIP: 658-186-87-42 | REGON: 260239254

Specjalizacja

ACS to sklep internetowy, w którym znaleźć można różnorodność elektroniki samochodowej. W ofercie dostępne są dedykowane radia samochodowe, kamery cofania, zagłówki monitory oraz wiele innych sprzętów i akcesoriów. Wszystkie z prezentowanych produktów pochodzą od sprawdzonego producenta, który wykorzystuje jakościowe materiały oraz podzespoły do tworzenia swoich urządzeń. Dzięki temu cechuje je wysoki standard obrazu, dźwięku oraz tempa pracy. Dostępne sprzęty występują w wielu wersjach, kompatybilnych z różnymi modelami samochodów.

Elektronika do samochodu

Dedykowane radia samochodowe w wielu wersjach można znaleźć w sklepie internetowym ACS. Oferuje on szeroki wybór elektroniki samochodowej kompatybilnej z różnymi markami oraz modelami pojazdów. Urządzenia dopasowane są zarówno kolorem, rozmiarem, jak i odpowiednio współpracują z dostępną instalacją elektryczną. Sklep oferuje radia o wielu funkcjach, np. z internetem, zestawem głośnomówiącym, nawigacją i wieloma innymi. Dzięki temu ułatwiają oraz umilają codzienne poruszanie się pojazdem, jak i pokonywanie dłuższych tras.

Opis pełnej oferty: Oferta ACS

Dodatkowe informacje

audiocarshop.pl

audiocarshop.pl

acs@audiocarshop.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-17:00
Środa09:00-17:00
Czwartek09:00-17:00
Piątek09:00-17:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii: